Doradztwo
techniczne

Skontaktujmy się


Masz pomysł na ogólną aranżację Twojej nowo zakupionej nieruchomości, ale nie wiesz jak do tego podejść od strony technicznej?

Nie chcesz wydawać dużej sumy pieniędzy na kompleksowe projektowanie wnętrz, ale potrzebujesz indywidualnego doradztwa w zakresie rozplanowania pomieszczeń, instalacji, rozmieszczenia urządzeń czy technicznego rozwiązania napotkanych przy wykańczaniu problemów?

Kupiłeś mieszkanie lub dom u dewelopera i potrzebujesz technicznej pomocy przy wykonaniu zmian lokatorskich lub sprawdzeniu funkcjonalności rozmieszczenia pomieszczeń czy instalacji wodnych i elektrycznych?

Wieloletnie doświadczenie
W oparciu o wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji od strony technicznej możemy pomóc Ci w wykończeniu lub zmianie aranżacji dowolnego pomieszczenia w Twoim domu lub mieszkaniu. Doradzimy Ci od strony praktycznej jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń i jednocześnie uniknąć błędów wykonawczych, aby Twoja nieruchomość była wygodna w codziennym użytkowaniu a także zapewniała komfort i spełniała wszelkie Twoje oczekiwania.
Projekt i wykończenie wnętrz
Podczas projektowania i wykańczania wnętrz wykorzystujemy posiadaną szeroką wiedzę inżyniersko-techniczną. Kładziemy duży nacisk nie tylko na aspekt wizualny, ale jednocześnie zadbamy, aby Twój projekt wykończenia wnętrz był wykonany zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i uwzględniał wszelkie aspekty techniczne prawidłowego wykonania robót montażowo-wykończeniowych.
icon
Duży wybór
ofert
icon
Rzetelność
i profesjonalizm
icon
Oszczędność
czasu
icon
Nowe nieruchomości
oraz rynek wtórny
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM